^
Informacje kontaktowe
Telefon: (13) 43-417-76
e-mail:soswbrz@interia.pl

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie

"Miłość jest największą potęgą człowieka" bł. ks. Bronisław Markiewicz

 • 1 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  SOSW jest placówką obejmującą opieką edukacyjną, wychowawczą i przygotowaniem do życia zawodowego i społecznego kolejne roczniki dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie powiatu brzozowskiego. Ośrodek obejmuje kształceniem, wychowaniem i rewalidacją uczniów upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym oraz głębokim.
  Więcej...
 • 2 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Ośrodek posiada dobrze wyposażone klasopracownie, gabinety pracy indywidualnej i grupowej, pracownie komputerowe z dostępem do Internetu, bibliotekę, Salę Doświadczania Świata, salę rehabilitacyjną, salę logopedyczną, siłownię, salę do hydromasażu, bawialnię, pracownię gospodarstwa domowego dla dziewcząt i pracownię techniczną dla chłopców
  Więcej...
 • 3 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Placówka zatrudnia kadrę pedagogiczną, posiadającą pełne przygotowanie do pracy z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Cały proces rewalidacyjny każdego ucznia wspierają ponadto pedagog, logopeda i psycholog.
  Więcej...
 • 4 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  W Ośrodku funkcjonuje: Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Ponadgimnazjalna Przysposabiająca do Pracy, Internat,
  Więcej...
 • 5 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie im. bł. ks. Bronisława Markiewicza

  Internat funkcjonujący przy Ośrodku ma do dyspozycji sypialnie, świetlice do zajęć grupowych, jadalnię, gabinet higieny szkolnej, dużą świetlicę oraz pomieszczenia sanitarne.
  Więcej...

Liczba odwiedzin

Dzisiaj 69

Wczoraj 69

W tygodniu 413

W miesiącu 1802

Wszystkich 33086

Na stronie ....

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Wychowankowie

Witamy Was serdecznie w pierwszym dniu nowego roku szkolnego. Dobiegły końca wakacje i mamy nadzieję, że wszyscy wypoczęci i pełni zapału przystąpimy do nauki, pracy i czekających nas obowiązków.

Szczególnie serdecznie witamy tych uczniów i wychowanków, którzy są z nami po raz pierwszy i w naszych murach zaczynają swoją nową edukacyjną przygodę. Życzymy Wam, by nasz Ośrodek stał się dla Was miejscem, do którego będziecie przychodzić z radością, miejscem przyjaznym i bezpiecznym, w którym będziecie mogli nabywać wiedzę, kształcić umiejętności i rozwijać swoje zainteresowania.

Drodzy Uczniowie i Wychowankowie, przed nami rok wytężonej pracy, wyzwań i obowiązków, ale też radości z odniesionych sukcesów i pokonywania trudności. W Waszej edukacyjnej drodze towarzyszyć Wam będą doświadczeni nauczyciele, wychowawcy, specjaliści oraz pracownicy niepedagogiczni. To właśnie Oni będą Waszym drogowskazem oraz wsparciem. To Oni otoczą Was troskliwą opieką i będą służyć pomocą w pokonywaniu wszelkich przeszkód i trudności. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w naszej placówce będzie przynosił nową wiedzę i doświadczenia, które jak najpełniej spożytkujecie w przyszłości.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, dziękując Wam za zaufanie do naszego Ośrodka chcemy podkreślić, że to również Wy jesteście bardzo ważnym ogniwem w edukacji Waszych dzieci. To Wy znacie Je najlepiej, więc liczymy na waszą owocną współpracę w planowaniu i prowadzeniu procesu edukacji i wychowania Waszych dzieci i podopiecznych.

Nauczycielom i pracownikom naszej Placówki życzymy, aby był to dobry, owocny rok, by przyniósł wiele powodów do satysfakcji. Przede wszystkim życzymy wszystkim zdrowia i spokoju w tym trudnym dla wszystkich i niepewnym czasie.

Rok szkolny 2020/2021 uważamy za rozpoczęty!

 

Dyrekcja SOSW w Brzozowie

COPYRIGT BY Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie FREE JOOMLA TEMPLATES
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Brzozowie
im. bł. ks. Bronisława Markiewicza
36-200 Brzozów, ul. Tysiąclecia 27
tel./fax (13) 43-417-76
e-mail: soswbrz@interia.pl