Wizyta w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Starej Wsi

Wizyta w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Starej Wsi

10 czerwca klasa III ”I” SPDP z paniami Renatą Florczak i Bożeną Nowakowską wybrała się do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Starej Wsi. Na miejscu przywitała nas pani Barbara Duplaga, kierownik WTZ, która oprowadziła nas i opowiedziała o każdej z pracowni. Było to bardzo miłe, ponieważ co chwilę spotykaliśmy znajomych, naszych absolwentów. Następnie zostaliśmy zaproszeni na taras, gdzie czekał poczęstunek i piękne upominki. Pani Kierownik wyczerpująco odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Bardzo dziękujemy pracownikom WTZ za tak ciepłe przyjęcie.

Na koniec udaliśmy się do Ogrodu Biblijnego. Podczas spaceru podziwialiśmy piękne rzeźby i rośliny.